Ataşehir fabrikamızda hizmetinizdeyiz! "Halı Yıkamak Bizim İşimiz"

   
     Randevu İçin Hemen Arayın 0216 399 0 302
Tap To Call

Halı Yıkama

Halı yıkamada uzmanlaşmış ekibimiz ile Chrome Hearts Chain Makine, El dokuma, Çin, İpek halılarınız ve Kilimleriniz evinizden ücretsiz servisimiz ile alınarak fabrikamızda Swarovski Rings memnuniyet garantisi altında yıkanmaktadır. Tecrübemiz ve hizmet politikamız doğrultusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.
Ataşehir Halı Yıkama halılarınızın maddi ve manevi değerlerine Chrome Hearts Charm  firma olarak öncelikle saygı duymaktadır.

 

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Bununla beraber en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Hizmetimiz, halılarınızın cinsine göre sınıflandırılmaktadır. Bunun nedeni ise, her halının cinsine göre farklı yıkama metodu, farklı ilaçlama ve farklı uygulamaya tabii tutulmasıdır. Her cins halının kendine has bir özelliği bulunmaktadır ve bu Swarovski Jewelry Sets özelliğini, değerini yitirmemesi amacıyla her halı en ince ayrıntısına kadar incelenir ve yıkama işlemine alınır. Makine, Shaggy, Isparta, Bünyan, Hereke, Ladik, İran, Afgan, Yörük, Hint, Nepal, Çin, İpek, Antika halılarınız ve Kilimleriniz mikroplardan, kirden ve lekelerden arındırılarak, aldığınız ilk günkü yeniliğe ve parlaklığa kavuşturulur.
Halılarınız evinizden ücretsiz servisimiz ile alınırken kaç adet halı alındığına Bill Diaz, president of SunGard Financial Systems’ affordablehealth.info business, speaks to Risk & Compliance Journal about the challenges facing chief risk officers in the affordablehealth.info world, and how regulations such as Solvency II are changing the role of the CRO. dair, personelimiz imzalı müşteri fişi takdim edilir. Daha sonra halılarınız teker teker numaralandırılır, etiketlendirilir ve her halı cinsine göre kayıt altına alınır. Fabrikamıza ulaşan halılarınız kirli halı bölmesine alınarak yıkama aşamasına başlanır. Halı yıkamanın temel aşamaları toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kalite kontrol ve paketlemedir. Bu aşamalar halının cinsine göre ufak farklılıklar gösterebilir.

 

HALI YIKAMA

Günümüzde sektörün hızlı gelişmesi ve güvenilirliliğin artması ile insanların çoğu halı yıkamada profesyonel halı yıkamaya başvurmaktadır. Elbette bu yoğunluğa rağmen halen kendi halısını kendisi yıkayınca daha temiz olacağını ve daha çok tasarruf sağlayacağını düşünen bir kesimde mevcuttur.

Halı yıkama ile biz kazandığımız müşteri memnuniyeti ile her geçen gün profesyonel halı yıkamanın daha doğru olduğunu pek çok insana aşılamaktayız. Farkımız ortada deneyin sizde sonucu kendi gözlerinizle görün.

Gerektiğinde profesyonel yardım almak en akıllıca çözümdür. Bu size hem maddi hem manevi getiri sağlar. Halı yıkamadaki tecrübemizi bilgimizi siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>