Ataşehir fabrikamızda hizmetinizdeyiz! "Halı Yıkamak Bizim İşimiz"

   
     Randevu İçin Hemen Arayın 0216 399 0 302
Tap To Call

YERINDE KOLTUK TIKAMA   arrow

Yerinde Koltuk Yıkama
YERINDE KOLTUK TIKAMA

YERINDE KOLTUK TIKAMA

Ataşehir Halı Yıkama firması olarak yerinde koltuk yıkama ile hizmetinizdeyiz. Dünyada genellikle yerinde halı yıkama tekniğinde 40 yılı aşkındır uygulanan ve ülkemize de son yıllarda gelmiş olan püskürtmeli emiş boru sistemi daha çok insan gücüne dayalı yorucu ve sadece iki yönlü ileri ve geri hareketli olmak üzere eski bir yıkama yöntemidir.

Ataşehir Halı Yıkama olarak yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Yerinde koltuk yıkama için tasarlanmış özel makinalar aracılığıyla aracılığıyla yapılmaktadır. Yapılan bu işlem sizi nakliye eziyetinden kurtarmaktadır.
Yerinde koltuk yıkama için kullandığımız özel şampuanların özelliği koltuğa yapışmamasıdır. Bu sayede koltuk uzun süre ıslak kalmamaktadır. Bazı firmalar yerinde koltuk yıkamayı normal şampuanlarla yapmaya kalkmaktadır. Yıkadıkları koltuk kurumaz ve kumaşları kokar. Ataşehir Halı Yıkama sizlere her zaman olduğu için en kolay temizlik hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Sizde kolay temizliğin hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bize telefon numaralarımızdan yada iletişim kısmındaki formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Yerinde koltuk yıkamada farklıyız. Her zaman olduğu gibi iddaalıyız!

Ataşehir Halı Yıkama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>