Ataşehir fabrikamızda hizmetinizdeyiz! "Halı Yıkamak Bizim İşimiz"

   
     Randevu İçin Hemen Arayın 0216 399 0 302
Tap To Call

HAKKIMIZDA   arrow

Temizlik sektöründe hizmet veriyorsanız eğer kullandığınız atölyenin de temizliğine dikkat etmek zorundasınız! Bizler firma olarak kapılarımızı müşterilerimize açıyor ve gerektiği zaman incelemelerine izin veriyoruz. Birçok firmanın nasıl ortamlarda çalıştıklarını çok iyi biliyoruz ve özellikle kurutma bölümlerinin hijyenden uzak olduğunu da söyleyebiliriz. Çalışma yaptığımız alanların temizliğine özen gösteriyor ve düzenli olarak bakımlarını da yapıyoruz. İşini seven bir ekip ve güler yüzlü çağrı merkezi çalışanlarımız sayesinde bu sektörde önemli bir yerde olduğumuzu düşünüyoruz. Ataşehir Halı Yıkama firması fark yaratmaya devam ediyor ve yaz aylarında düzenlediği birçok kampanyayı kış aylarında da sizlere sunuyor. Eskiden olduğu gibi kalabalık bir ekiple elde yıkama işlemleri artık tarihe karıştı ancak birçok firma hala bunu yapmaya devam ediyor. Bizler elde yıkamaya karşıyız çünkü makine teknolojisi ile birlikte artık her şey çok daha kolay ve çok daha detaylı bir temizlik mümkün!

Ataşehir Halı Yıkama firması bu teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak kaliteyi sizlere sunuyor. Özel araçlarımız sayesinde teslim alma işlemleri çok uzun sürmüyor ve adres takip konusunda da bu araçlarımız en iyi şekilde hizmet veriyor. Sizlere söylenen randevu saatlerini geçme gibi bir durum söz konusu değildir çünkü alınan işler belli bir düzene sokulur ve ürünler zamanında teslim edilir. Çalışmalarımız için sitemizi ziyaret etmeniz ya da çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ataşehir’de yıllardır hizmet veren Ataşehir Halı Yıkama A firması, sizlere a kalite hizmet sunmaktadır. Sektörün öncü A Firması sizlerin her zaman sağlığını ve ekonomisini ön planda tutar.

Kampanya

Koltuk Yıkama Kampanya

Koltuk Yıkama Kampanya 2

Fiyat Listesi

S.S.S‎


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>